عمارت نیارش 3

بلوار جمهوری . کوچه شرق

نمای شمالی
نمای جنوبی
file
سند مالکیت شش دانگ

صدور سند مالکیت شش دانگ برای مجتمع های مسکونی تابع شرایط خاصی از جمله گرفتن پایان کار و تائید مراجع قانونی نظارت بر حسن اجرای ساختمان مذکور است. با توجه به اینکه در عمارت نیارش ۳ سعی گردیده تخلفات ساختمانی صورت نپذیرد ، ملزومات صدور سند مالکیت به سرعت فراهم گردیده و در نتیجه پس از تکمیل ساختمان در اسرع وقت سند مالکیت شش دانگ به نام خریدار صادر خواهد شد.

لابی مجلل

به سرسرای بزرگ ورودی لابی می گویند. لابی فضایی است که در آن مکث های کوتاه و یا ملاقات های کوتاه صورت می پذیرد و باید در طراحی معماری مورد توجه قرار گیرد. البته در قریب به اتفاق ساختمانهای مسکونی که ساخته می شود توجه کمی به این فضای اثر گذار شده است. این در حالیست که عمارت نیارش ۳ دارای این فضای کاربردی و اثرگذار بوده و به طراحی آن توجه ویژه شده است.

tree
400 متر حیاط اختصاصی

طبق برآورد صورت گرفته و به نقل از مسئولین شهرداری یزد  %۹۸ از ساختمان های ساخته شده در یزد نسبت به پروانه ساختمانی صادره تخلف ساختمانی دارند. برای مثال سطح زیر بنای ساخت نسبت به پروانه صادره افزایش پیدا میکند که این باعث کم شدن فضای باز و محوطه لازم می گردد. در عمارت نیارش ۳ ضمن احترام به حقوق مصرف کننده با عدم تخلف ساختمانی سطح محوطه قانونی رعایت گردیده و فضای باز وسیع و دلنشینی برای مجموعه طراحی گردیده است.

presentation
سالن اجتماعات
parking
پارکینگ و انباری اختصاصی
air-conditioner
سرمایش و گرمایش اسپیلت و پکیج
sunny
نور طبیعی در تمام فضاها

توجه به استفاده از انرژی های طبیعی در طراحی معماری فوق العاده مهم است. نور طبیعی یکی از مواردی است که مستقیماً با روان انسان ها در ارتباط است. در انتخاب زمین عمارت نیارش ۳ به این مهم توجه خاصی شده است به گونه ای که با انتخاب زمین دو نبش جنوبی امکان نورگیری از ۳ جبهه ساختمان تامین می شود و این یعنی خانه ای پر نور و دارای فضاهایی که همگی دارای نور مستقیم می باشند.

password
آیفون تصویری هوشمند
fire
سیستم اعلام حریق
handle (1)
درب ضد سرقت
antenna
آنتن مرکزی
cctv
دوربین مداربسته
shapes-and-symbols
آسانسور ایتالیایی
gym
سالن ورزشی

امروزه میزان تحرک اکثر افراد جامعه به حداقل رسیده و این زمینه ساز بروز بیماری های نظیر چاقی ، چربی خون ، فشار خون و دیابت می باشد. وجود یک سالن ورزشی خانگی در مجتمع های مسکونی به بالا بردن سطح سلامت ساکنان کمک شایانی می نماید. در عمارت نیارش ۳ با استفاده از این فضا می توانید زندگی شادتر و سالم تری داشته باشید.

خواب مستر

توجه به حریم خصوصی والدین و فرزندان و تهیه امکانات و طراحی فضاهایی که این مهم را محقق نماید از شاخصه های اصلی یک طراحی معماری خوب است. اتاق خواب مستر اتاقی است که به اتاق خواب والدین نیز شهرت دارد و دارای حمام و سرویس بهداشتی مستقل است. در طراحی پروژه نیارش ۳ تا آنجایی که متراژ مفید واحدها اجازه داده است به طراحی و تجهیز این فضا توجه شده است.

bouncy-castle
فضای بازی کودکان

کودکان آینده سازان این مرز و بوم هستند و نشاط و شادی آنها باعث می شود زندگی شیرین تری را تجربه کنیم. درصد بالایی از یادگیری و آموزش کودکان از طریق بازی حاصل می شود. در طراحی عمارت نیارش ۳ با تامین فضای بازی کودکان تلاش شده سهم کوچکی در آرامش و نشاط زندگی شما داشته باشیم.

نیارش گستر