پیش فروش بهترین آپارتمان های مسکونی

پیش فروش آپارتمان  یا به عبارت دیگر پیش خرید آپارتمان یکی از بهترین راه های خانه دار شدن و سرمایه گذاری در ملک و مسکن هست. اگر قصد پیش خرید آپارتمان با بهترین قیمت و شرایط را دارید شرکت نیارش گستر بهترین انتخاب شماست.

کیفیت عالی
شرایط عالی
قیمت مناسب
رضایت مشتری

مشاوره پیش خرید آپارتمان

برای آگاهی از ظرفیت و مشاوره پیش خرید آپارتمان فرم را کامل کنید، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

  پروژه های آپارتمان شرکت نیارش گستر

  شرکت نیارش گستر با بیش از 10 سال تجربه در ساخت پروژه های گوناگون پیشفروش آپارتمان در استان های مختلف کشور از جمله قم و یزد است. برخی از پروژه ها را می توانید در اینجا ببینید.

  • همه
  • تکمیل شده
  • در حال ساخت
  • پروژه های قم
  • پروژه های یزد

  رضایت مشتریان پروژه های پیش فروش آپارتمان

  شرکت نیارش گستر با بیش از 10 سال تجربه در ساخت پروژه های گوناگون پیشفروش آپارتمان در استان های مختلف کشور از جمله قم و یزد است. برخی از پروژه ها را می توانید در اینجا ببینید.

  از روند پروژه و زمان تحویل و کیفیت آپارتمانم کاملا راضی هستم. و از شرکت نیارش گستر بابت زحماتشان تشکر می‌کنم

  دکتر حیدری

  مشتری

  الحمدلله همه چیز به درستی انجام شد. از کیفیت ساخت واحدم کاملا راضی هستم، در روند پروژه هم خوب بود و اینکه سر زمان پروژه انجام شد عالی بود.

  آقای صالحی منش

  مشتری

  همه مراحل خیلی خوب انجام شد. هم موعد تحویل، روند ساخت کاملا مطلوب بود. همه تعهداتی که داده شده بود مانند زمان تحویل، کیفیت پروژه کاملا رضایت بخش است

  آقای مجیدی

  مشتری

  سوالات متداول پیش فروش آپارتمان

  برای خرید آپارتمان به صورت پیش خرید باید برخی موارد حقوقی مانند نوع قرارداد توجه کنید که شرکت نیارش گستر تمامی این موارد را در قراردادهای خود رعایت می‌نماید. 
  همچنین شرکت نیارش گستر با عضویت در سازمان نظام مهندسی و انجمن انبوه سازان و همچنین گواهی ساخت از وزارت راه و شهرسازی است که می تواند آن را به یک گزینه معتبر برای انتخاب بدل نماید.

  بله شما می توانید آپارتمان مد نظر خود را به صورت پیش فروش قطعی از شرکت نیارش گستر خریداری نماید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این باره با کارشناسان ما از طریق بخش ارتباط با ما تماس بگیرید. 

  یکی از افتخارات بزرگ شرکت نیارش گستر، کیفیت و درعین حال زیبایی پروژه های انجام شده است. 

  بهترین متریال در سازه های آپارتمان به کار گرفته می‌شود و تمامی نکات و استانداردهای روز مهندسی در ساخت اپارتمان های شرکت رعایت می‌شود.

  شرکت نیارش گستر با بیش از 10 سال تجربه در استان های مختلف کشور از جمله قم و یزد توانسته  است بیشترین میزان رضایت مشتریان را در پروژه های مختلف جلب نماید.

  نیارش گستر با برنامه ریزی منظم و تلاش بی وقفه مهندسن و کارکنانش تمامی تلاش خود را در به انجام رساندن پروژه ها در زمان خود دارد. و تمامی این موارد در قراردهای پیش فروش آپارتمان ذکر و در نظر گرفته شده است.